• دستگاه بخور سرد HSA2030

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط یک فن مه تولید شده را به فضای اطراف دستگاه انتقال داده و باعث بالا رفتن رطوبت محیط میگردد.  بخور سرد صاعقه با بهره گیری از اخرین تکنولوژی روز دنیا در سیستم تغذیه و مه ساز طبق استاندارد های اروپایی تولید وباعث کاهش مصرف برق و آب میشود. در فصولی که هوا خشک میشود فقدان رطوبت پوست شما را خشک میکند و موقع تنفس باعث خارش مجاری تنفسی و بیماری از جمله سرما خوردگی گلودرد و غیره میشود. دستگاه بخور میزان رطوبت لازم برای محافظت از سلامت شما را تامین میکند.

  • ولتاژ: 220 ولت
  • توان: 35 وات
  • ظرفیت مخزن: 3 لیتر
  • مصرف آب: 250 میلی لیتر در ساعت
  • ابعاد: 295*187*300 میلیمتر

دستگاه بخور (رطوبت ساز)

دستگاه رطوبت‌ساز (humidifier) یا دستگاه بخور دستگاهی است که رطوبت هوا را افزایش میدهد و استفاده‌های خانگی و صنعتی دارد در استفاده‌های خانگی معمولاً برای ضدعفونی کردن و یا گرم و مرطوب کردن هوای خانه در زمستان جهت درمان سرماخوردگی استفاده میشود. امروزه بخورها در دو نوع کلی به عنوان بخور گرم و بخور سرد عرضه میشوند. از بخورها برای ضد عفونی کردن هوا نیز استفاده میشود معمولاً بخورها مخزنی مخصوص برای محلول‌های ضدعفونی‌ کننده دارند که آن را در هوا پخش میکند. سالن‌های کشت و پرورش قارچ، گلخانه، سردخانه، مرغداری، دامداری، انواع انکیباتور و آزمایشگاه و کارخانه‌های چای‌سازی و نساجی و البته انواع چاپخانه‌ها و هر جایی که نیاز به رطوبت دقیق و تنظیم شده داشته باشد، از مصرف‌کنندهٔ دستگاه‌های رطوبت ساز به حساب می‌آیند. دستگاه‌های رطوبت ساز به سه نوع و گروه تقسیم می‌شوند؛ به عبارت بهتر سه نوع رطوبت ساز در دنیا تولید می‌شود: رطوبت ساز پروانه‌ای (رطوبت ساز دیسکی)، رطوبت ساز نازِلی (شیلنگی)، رطوبت سازالتراسونیک.

دستگاه بخور (رطوبت ساز) 

رطوبت در هوا می‌تواند برای افراد خوب باشد، دستگاه‌های بخور یک روش عالی برای اضافه کردن رطوبت به هوا هستند. دستگاه‌های بخور ، اب را به ماده تبخیرشده قابل استشمام تبدیل می‌کنند. همیشه دستگاه بخور خود را به‌طور کامل تمیز کنید و از دستورات ساده تبعیت نمایید. آب نباید برای مدت زمان طولانی در دستگاه بماند. اگر دستگاه شما فیلتر دارد مطمئن شوید که آن را به‌طور مکرر عوض می کنید. بر اساس مطالعات انجام شده، سطح رطوبت داخل اتاق باید بین ۳۰ الی ۵۰ درصد باشد.

صاعقه الکتریک

تولید کننده برتر انواع حشره کش برقی،  حشره کش چسبی، رطوبت ساز (دستگاه بخور)، چراغ کارگاهی و سالنی، انواع فیکسچر (قاب مهتابی) و لوازم برقی و تجهیزات الکتریکی است.

منبع: صاعقه الکتریک، تولید کننده لوازم برقی و الکترونیکی

کاتالوگ محصولات

دستگاه بخور سرد HSA2030

  • جهت اطلاع از قیمت دستگاه بخور سرد HSA2030 تماس بگیرید

دستگاه بخور سرد HSA2828

دستگاه بخور سرد HSA2828

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ی..

دستگاه بخور سرد HSA6610

دستگاه بخور سرد HSA6610

این دستگاه با تکنولوژی جدید برای اولین بار در ایران توسط این واحد عرضه شده است و از..

دستگاه بخور سرد HSA2011

دستگاه بخور سرد HSA2011

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ی..

دستگاه بخور سرد HSA2033

دستگاه بخور سرد HSA2033

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ی..

برچسب ها: بخور, دستگاه بخور, بخور سرد, رطوبت ساز, بخور برقی